https://dachylinter.pl/ żaluzje wewnętrzne Karlik seria Trend

Kawa to jeden z najbardziej popularnych napojów na świecie. Większość z nas wypije parę filiżanek dziennie, dlatego nie warto pozbywać się zaparzonej kawy sypanej, ponieważ można wykonać z niej domowy peeling.

Peeling kawowy oprócz mocnych właściwości ścierających naskórek ma działanie drenujące, ujędrniające oraz antycellulitowe. Dlatego warto wykonać taki peeling chociaż raz w tygodniu, aby cieszyć się gładką i zdrową skórą.

Przygotowanie mieszkanki powinniśmy zacząć od połączenia dwóch lub trzech łyżek kawy z wybranym olejem roślinnym. Najlepiej wybierać je pod potrzeby naszej skóry, chociaż najbardziej popularnym olejem jest zdecydowanie olej kokosowy, który ma działanie natłuszczające oraz silnie nawilżające oraz niską cenę.

Przygotowaną mieszkankę należy nakładać na skórę całego ciała, z wyłączeniem twarzy i masować kolistymi ruchami. Po wykonaniu masażu ciało należy spłukać i nałożyć balsam nawilżający.

Po takim zabiegu nasza skóra będzie wygładzona, jędrna oraz niezwykle gładka, a my będziemy zrelaksowani przez ulubiony przez wszystkich zapach kawy.