www.wakcynologia.net.pl http://www.meblehoreca.pl/meble/krzesla-konferencyjne bidety stargard

Będąc w SPA można poddawać się wielu różnym zabiegom. Jednymi z najbardziej popularnych i typowych są te związane z wodą, w tym odpowiednio dobrane kąpiele. Dobre, duże SPA powinno dysponować własnymi basenami, z których można korzystać w różny sposób. Poza basenem czysto rekreacyjnym, w którym można zwyczajnie popływać, są także mniejsze zbiorniki o konkretnym przeznaczeniu terapeutycznym.

Szalenie cenione w SPA są usługi związane z aromaterapią, a woda łączy się z nią idealnie. Stosunkowo nieduży basen, podobny do wanny, pozwoli cieszyć się nią. Przed rozpoczęciem właściwej części zabiegu klient powinien dokładnie umyć ciało, aby się nieco rozgrzać i zrelaksować. Następnie do basenu lub wanny z wodą podgrzaną do odpowiedniej temperatury dodawane są wonne olejki – powinny być to naturalne ekstrakty, bez udziału chemii i wolne od typowych alergenów.

Rzecz jasną są też alergeny występujące w naturze, a więc personel powinien najpierw przeprowadzić wywiad z klientem w tym zakresie. Potem można dobrać odpowiednie zapachy. Woda z dodatkiem olejków cudownie pachnie, a zawarte w nich składniki odżywcze pielęgnują ciało. Taka aromatyczna kąpiel jest wyborną ucztą dla ciała i zmysłów i stanowi bardzo ważną część oferty każdego szanującego się SPA.

Na tym nie koniec, bo do wody można dodawać inne wartościowe substancje, takie jak proteiny mleka czy preparaty nawilżające. Ważne, aby wybór takich kąpieli był możliwie szeroki, tak aby klienci wybrali dokładnie to, co im najbardziej odpowiada.