www.centrumpieknegousmiechu.pl https://www.kuchennepromocje.pl/17-kufle-i-szklanki-do-piwa izolacje wdmuchiwane

Na pierwszy rzut oka dostępne na rynku samochody nie zmieniły się znacząco przez ostatnie kilka lat. W rzeczywistości wszelkie zmiany technologiczne działy się „pod maską” – dziś kupowane przez nas auta to praktycznie jeżdżące komputery. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii samochody stają się przede wszystkim bardziej komfortowe w użytkowaniu.

Aby jednak było to możliwe, nowe technologie stosuje się w kwestiach rozrywki, bezpieczeństwa, ekologii, a nawet estetyki. Nasze auta stają się również szybsze, ale jednocześnie bardziej ekonomiczne. Rozwiązania elektroniczne i najbardziej zaawansowane technologicznie stosuje się obecnie w układzie hamulcowym, silniku oraz oświetleniu.

Takie samochody potrafią też jeździć na ekologicznym paliwie lub dostosowywać swoje nadwozie do szybkości, z jaką jedziemy. Często posiadają także systemy sterujące hamowaniem każdego koła osobno, dzięki czemu m.in.

w zimie unikniemy poślizgu. Patrząc na obecną komputeryzację aut, nieuchronną jej konsekwencją będzie z pewnością automatyzacja kierowania samochodem. Auto niepotrzebujące kierowcy testuje już Google.