http://montibello.pl/skin-product/genuine-cell-anti-wrinkle-night-serum/ http://dietadlawlosow.pl/dieta-dyscyplinujaca/ stomatologia łódź

Dermomasaż, zwany także masażem w podciśnieniu, to zabieg polegający na zassaniu fałdy skóry przy jednoczesnym masażu mechanicznym. Jest to metoda, którą znaleźć możemy w ofercie wielu salonów urody i która wśród ich klientów cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Masaż w podciśnieniu zalecany jest przede wszystkim osobom zmagającym się z cellulitem, bowiem jest to zabieg, który znakomicie rozbija tkankę tłuszczową.

Ponadto bardzo skutecznie pobudza metabolizm, przez co spalanie tkanki tłuszczowej oraz usuwanie toksyn z organizmu przebiega znacznie szybciej. Dermomasaż może być również bardzo pomocny w walce z rozstępami, bliznami i zmarszczkami. Nie ulega wątpliwości, że masaż w podciśnieniu to metoda bardzo nowoczesna i skuteczna, której mogą poddać się osoby w różnym wieku i z różnymi problemami skórnymi.

I choć aby uzyskać pełen efekt należy poddać się serii zabiegów, specjaliści zapewniają, że już po pierwszym masażu w podciśnieniu efekty będą bardzo widoczne.