www.stephan-keppler.de bielizna damska komplety http://www.dkaren.com.pl/pl/c/169/komplety-bielizny polski producent bielizny Gaz rozweselający Gorzów - tutaj

Chiny od lat jawią się jako światowy lider, jeśli chodzi o podróbki markowej odzieży, ale nie tylko, gdyż podrabia się tam dosłownie wszystko.

Dość powiedzieć, że w ostatnich latach aż 85 procent wszystkich podrabianych rzeczy przechwyconych w Unii Europejskiej pochodzi właśnie z Chin.

Dzieje się tak, gdyż Chińczycy cechują się znacznie inną mentalności i po prostu dopuszczają możliwość kopiowania i odwzorowania pomysłów już wykorzystanych.

Państwo próbuje walczyć z taką działalnością, jednak całe zjawisko jest zakrojone na tak szeroką skalę, że ta walka bardzo często okazuje się mało skuteczna.

Z drugiej strony, mówi się, że biznes podrabianej odzieży i nie tylko jest po prostu na rękę chińskiej gospodarce, gdyż dzięki temu miliony Chińczyków ma pracę, a tamtejsze firmy zarabiają grube miliony na takim handlu, co znacząco odbija się na m.

in.

europejskich producentach odzieży, którzy straty liczą w milionach i bardzo często muszą masowo zwalniać personel, gdyż markowe produkty przegrywają z tanimi podróbkami z Państwa Środka.